Районна спартакіада школярів І-ІІІст. з волейболу серед дівчат

        1 лютого 2017 року у м. Ізяслав відбулись фінальні ігри Районної спартакіади школярів Ізяславського району з волейболу серед дівчат. В іграх взяли участь 8 команд, які були поділені на дві групи. Змагання проходили у спортивному залі Ізяславської ДЮСШ та Ізяславському НВК №2. Красиві ігри показали учасники першої групи:  Михлянська ЗОШ, Новосільлька ЗОШ, Ізясласька ЗОШ №1, Ліщанська ЗОШ та не менш цікаві другої групи – Ізяславський НВК №2, Ізяславський НВК №5, Михнівська ЗОШ,  Білогородська ЗОШ.

         Непередбачуваністю та інтригами характеризувалися змагання в півфіналі де третє місце посіла команда Ізяславського НВК №5 обігравши Новосільську ЗОШ з рахунком 2:1 по партіях. У фіналі зустрілись Михлянська ЗОШ та Ізяславський НВК №2, де у підсумку перше місце посіла команда Михлянської ЗОШ .

 

               Організували та провели змагання сектор молоді та спорту відділу освіти молоді та спорту  Ізяславської РДА разом з Ізяславською ДЮСШ. Суддівство забезпечили головний суддя змагань – Дукач Д.В., суддя Голик В.С., суддя Кукуріка О.В., секретар Калашнік В.А., секретар Калашнік Л.В.