Ізяславська дитячо-юнацька спортивна школа – позашкільний  навчальний  заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту. Розташований за адресою: Хмельницька обл., м. Ізяслав,  вул. Вокзальна 11, робочий телефон 4-29-05,. Створена школа у далекому 1962 році. На теперішній час у школі культивується 5 видів спорту: волейбол, теніс настільний, легка атлетика, бокс та футбол. Роботу з дітьми забезпечує 15 висококваліфікованих тренерів-викладачів, які навчають 455 учнів. Бойчук М.І. - Заслужений тренер України, 5 тренерів мають ІІ кваліфікаційну категорію і один І. Директор закладу – Божкевич С.В., на даній посаді знаходиться з 2017 року.

З 1979р. очолювали заклад директори: Водзінський І.І. - (1979-1988),  Махньов В.Н. - (1988-1999), Бабієць А.Д. - (1999-2004), Довгий І.І. - (2004-2010), Євсєєв І.М. - (2010-2017).

 Випускниками школи є багато видатних особистостей, які відстоювали честь нашої країни не тільки на європейському, а й на міжнародному  рівні, творячи історію закладу: Чигринськиї Дмитро Анатолійович – гравець збірної України з футболу, Заїка Сергій Вікторович – гравець молодіжної збірної України з футболу, Антонюк Володимир Петрович – дворазовий параолімпійський  чемпіон, багаторазовий параолімпійський чемпіон світу з футболу.

Напрямки   діяльності школи:

-   створення необхідних умов для гармонійного виховання та фізичного розвитку;

-   повноцінне оздоровлення;

-   формування патріотизму;

-   впровадження в навчально-тренувальний процес інноваційних технологій;

-   набуття навичок здорового способу життя;

-   самореалізація у суспільстві;

-   підготовка резерву для збірних команд області та України.

 Ізяславська ДЮСШ з 2010 року та по цей час співпрацює з такими країнами: Іспанія, Франція, Болгарія та Білорусь, приймаючи там участь в різних міжнародних турнірах. В 2016 р вихованці Ізяславської ДЮСШ стали переможцями у “ Всеукраїнському чемпіонаті сільського футболу України “з міні-футболу.

Автор статті: педколектив